•  
  •  
  •  

O společnosti

O společnosti

Rozsáhlý autoopravárenský komplex ve Vršovicích je znám již několika generacím. Vznikl v roce 1926 za účelem oprav motorových vozidel pro potřeby tehdejšího ministerstva pošt. Po skončení druhé světové války a po znárodnění zde velmi dlouho sídlila opravna ČSAO. Opravovaly se zde převážně nákladní vozy AVIA a Škoda 1203.

Po listopadu 1989 se nikomu do privatizace značně rozsáhlého a velmi zanedbaného komplexu nechtělo. Na podzim roku 1992 se začalo vážně uvažovat o realizaci privatizace. Z konkurenčních nabídek vyšel nejlépe projekt, který předložila společnost DOSL, s.r.o. a k 1. červenci se uskutečnila fyzická přejímka závodu ČSAO Vršovice. V čele společnosti DOSL, s.r.o. stanul pan Karel Dojáček, který má bohaté zkušenosti v opravárenství. Navíc měl a má k motorismu hluboký vztah, jelikož byl v minulosti znám jako úspěšný soutěžní jezdec.

Od 1. ledna 1994 nese společnost název AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o. Nový majitel si však rychle uvědomil, že ani na dobrých základech se nedá bez kvalitních investičních záměrů realizovat dobré dílo. Vytvořil tedy projekt modernizace komplexu
s účelným využitím stávajících a výstavbou nových budov. Nová budova, která se začala stavět v roce 2001, je pýchou celého areálu. Architektonicky je velice zajímavá, kloubí se zde různé moderní stavební prvky a tím se stává dominantou v okolí.

AUTOCENTRUM Dojáček spol. s r.o. má po léta absolutní prim v prodeji a servisních službách automobilů značky Fiat v ČR.

Naše motto: Osvědčená kvalita za dobrou cenu!

AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o. rozšířila o novou značku CITROËN, která se v současné době dynamicky rozvíjí. Dokladem je široká nabídka jak osobních, tak užitkových vozů. Společnost AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o. má dlouholeté zkušenosti s prodejem a opravami osobních i užitkových vozidel. Tyto zkušenosti chceme uplatnit také u vozidel značky CITROËN.

AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o. je také autorizovaným prodejcem vozů Chevrolet. Kromě toho zajišťuje i veškeré servisní služby této značky.

Společnost Společnost AUTOCENTRUM Dojáček, spol. s r.o. dále zajišťuje servis značek Saab, Opel, Alfa Romeo a Bosch.

V závěru roku 2011 jsme po rozsáhlé rekonstrukci otevřeli v Praze 9, Kolbenově ulici prodejnu vozů rozšířenou o značky JEEP a LANCIA, dále zde máme již druhou prodejnu v Praze pro značku CITROEN. najděte si čas na návštěvu. Opravdu to stojí za to !!

Profesionální přístup a ochota jsou u nás samozřejmostí.

Doufáme, že tato nastoupená cesta povede k dalším dobrým výsledkům naši společnosti, k čemuž budeme potřebovat také trochu podnikatelského štěstí. Tak nebude na škodu, když nám vážené dámy a pánové budete držet palce.

Copyright © 2011FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR s.r.o. Produced by Picabo.cz, a.s. | Používáním těchto stránek souhlasíte s Obchodními podmínkami
FCA Group | www.lanciatrendvision.com | www.lanciachannel.tv | www.lanciaforsocial.org