•  
  •  
  •  
  •  

Novinky

Lancia na mezinárodním autosalonu v Paříži 2012

  • Flavia, pocity bez hranic
  • Thema, kvalita zahalená do krásy 
  • Voyager, sdílení emocí
  • Ypsilon, módní městský automobil
  • Delta, krása prostoru

 

Lancia se na autosalon v Paříži vrací s expozicí plnou šarmu a elegance, která evokuje svět filmu. Tato oblast byla značkou Lancia vždy velmi oblíbená a spolu s módou je hluboce zakořeněná v její DNA. Vozy značky Lancia budou nespornými hvězdami, elegantními divami reprezentujícími automobilového výrobce, který uvádí na evropský trh vozidla už přes jedno století.

Automobily Lancia jsou exkluzivní produkty schopné okouzlit i ty nejnáročnější zákazníky. Právě pro ně sestavila Lancia jednu z nerozsáhlejších modelových řad na mezinárodní automobilové scéně. Ta začíná segmentem B (Ypsilon), pokračuje střední třídou (Delta), vlajkovou lodí (Thema) a končí velkým MPV (Voyager) a úžasným kabrioletem třídy D (Flavia).

Hvězdou expozice bude právě čtyřmístná Lancia Flavia, která je ztělesněním potěšení z jízdy ve voze s odkrytou střechou. Lancia Flavia vybavená brilantním zážehovým motorem 2.4 l 170 k a šestistupňovou automatickou převodovkou představuje zajímavou alternativu pro zákazníky, kteří touží po výhodách vozidla s karoserií kupé, ale současně se nechtějí vzdát ani jedinečného zážitku z jízdy s nebem nad hlavou.

V expozici bude k vidění i vrcholná verze Executive vlajkové lodě Lancia Thema vybavená výkonným motorem 3.0L V6 MultiJet 239 k a pětistupňovou automatickou převodovkou. První globální vlajková loď představená na konci loňského roku kombinuje zkušenosti a schopnosti Chrysleru s luxusem kůží čalouněného interiéru Poltrona Frau®, tichostí velkých Lancií a citem pro detail, které dokonale demonstrují špičkový italský design. 

Na výstavním mole v Paříži se předvede i nová Lancia Ypsilon. Veřejnost bude moci obdivovat hned tři modely, které dokonale reprezentují velikost a pestrost této řady: Gold 1.3 MultiJet 95 k, Platinum 0.9 TwinAir 85 k s automatizovanou převodovkou a 1.2 69 k Black&Red.

Vedle módní městské Lancie bude k vidění i Lancia Voyager Platinum poháněná vznětovým přeplňovaným motorem 2.8L 163 k Euro5, která je měřítkem segmentu velkých MPV a dokonalým vyjádřením koncepce prostoru kombinovaného s nezaměnitelným zážitkem z cestování. Expozici bude uzavírat Lancia Delta Gold 1.6 MultiJet 120 k Selectronic Euro 5, kompaktní vlajková loď, která nabízí exkluzivitu a prostornost interiéru typické pro vyšší segmenty, avšak v pouze čtyři a půl metru dlouhém balení.

Na obrazovkách v expozici bude probíhat i reklamní kampaň Lancie, komunikační projekt navržený famózním italským režisérem Gabrielem Muccinem. Muccino režíroval sérii televizních reklam různých modelů Lancia a také krátký umělecký film She was here. Ten nedávno představil na 69. filmovém festivalu v Benátkách, jehož byla Lancia hlavním sponzorem a již sedmý rok po sobě pro něj zajistila i oficiální vozidla, tentokrát v podobě modelů Thema a Flavia. Vůbec poprvé dovezl k červenému koberci v Lido celebrity a filmové hvězdy kabriolet. Krátký umělecký film představoval poslední dílek celého projektu, který kromě televizních reklam zahrnoval i internetové prezentace a velkou tiskovou a outdoorovou kampaň.

O značce Lancia na paříšském autosalonu více ZDE.

Copyright © 2011FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR s.r.o. Produced by Picabo.cz, a.s. | Používáním těchto stránek souhlasíte s Obchodními podmínkami
FCA Group | www.lanciatrendvision.com | www.lanciachannel.tv | www.lanciaforsocial.org