•  
  •  
  •  
  •  

Novinky

Lancia Thema dostala roli ve filmu Woodyho Allena „Do Říma s láskou“

• Vlajková loď značky Lancia se objeví vněkolika scénách nového filmu Woodyho Allena
• Tato role potvrzuje dlouholeté spojení značky Lancia se světovou kinematografií
• V některých scénách se mihne také nejčastěji obsazovaný model značky Lancia - Delta

Do nejnovějšího filmu Woodyho Allena „Do Říma s láskou", který měl premiéru 18. dubna v sále Parco della Musica v Římě, byla kromě řady světoznámých herců obsazena také vlajková loď značky Lancia - model Thema. Film v produkci Gravier Productions a Medusa Film se v italských kinech objevil s předstihem před dalšími zeměmi již 20. dubna.

Po Londýně, Barceloně a Paříži se tentokrát newyorský oscarový režisér rozhodl situovat děj svého filmu do jednoho z nejvíce okouzlujících a filmaři nejvyhledávanějších měst - Říma. Hvězdné obsazení, světově uznávaný oscarový režisér a okouzlující prostředí, které patří mezi nejoblíbenější lokality filmařů z celého světa, slibují výjimečný filmový zážitek. Ve filmu se vedle Woodyho Allena dále představil Alec Baldwin, Roberto Benigni, Penélope Cruz, Judy Davis, Jesse Eisenberg, Greta Gerwig a Ellen Page.

Lancia Thema je první vlajkovou lodí značky Lancia, která v sobě spojuje to nejlepší ze dvou odlišných průmyslových kultur - typicky americké proporce, osobitost a výkon s italskou elegancí, komfortem a exkluzivitou. Lancia Thema není ve světě kinematografie rozhodně žádným nováčkem. Svou premiéru si odbyla již v loňském roce na 68. mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách, kde byla oficiálním vozidlem filmových hvězd i VIP hostů.

Ve filmu „Do Říma s láskou" se objeví také Lancia Delta, která je zcela jednoznačně nejvíce obsazovaným modelem značky. Kromě reklam na novou Deltu s Richardem Gerem se tento model objevil například v thrilleru „Andělé a démoni" (2009), tedy filmovém zpracování románu Dana Browna s Tomem Hanksem v hlavní roli, který volně navazuje na filmovou podobu bestselleru „Šifra mistra Leonarda".

Účinkování modelů Thema a Delta v novém filmu Woodyho Allena navazuje na dlouholetou strategii značky Lancia založenou na spojení značky se světem kinematografie. Modely značky Lancia jsme mohli zahlédnout už v mnoha skvělých filmech, zmínku zaslouží film „Zmýlená neplatí" z roku 1958 (s Claudií Cardinale v hlavní roli), „Sváteční vyjížďka" z roku 1962, „Muž a žena" z roku 1966, „Tmavě červená" z roku 1975 a „Kdo nastaví kůži" z roku 1981 (s Alainem Delonem v hlavní roli). Od roku 2006 podporuje značka Lancia také velké filmové festivaly.

Copyright © 2011FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR s.r.o. Produced by Picabo.cz, a.s. | Používáním těchto stránek souhlasíte s Obchodními podmínkami
FCA Group | www.lanciatrendvision.com | www.lanciachannel.tv | www.lanciaforsocial.org