•  
  •  
  •  
  •  

Novinky

Lancia je hlavním sponzorem 69. Mezinárodního festivalu v Benátkách

Již sedmý rok po sobě bude Lancia hlavním sponzorem Mezinárodního filmového festivalu v Benátkách, který se bude konat od 29. srpna do 8. září 2012. Pro tuto prestižní akci Lancia poskytne flotilu vozidel Lancia Thema. Tento model je první globální vlajkovou lodí značky Lancia, která kombinuje to nejlepší ze dvou odlišných průmyslových kultur, tedy typicky americké proporce, osobitost a výkon s italským stylem interiéru, komfortem a exkluzivitou velkých Lancií. Lancia Thema debutovala už v loňském ročníku festivalu, kdy k červenému koberci doprovázela VIP hosty i filmové hvězdy.

Exkluzivní VIP servis nabídne v Benátkách také nová Lancia Flavia. Je to vůbec poprvé, kdy se této role v benátském Lidu zhostí kabriolet. Tento okouzlující model, zahrnující stylistické prvky značky Lancia, je unikátní interpretací Chrysleru 200 s nesmírně elegantním a současně dynamickým vzhledem. Lancia Flavia je vybavena brilantním zážehovým motorem 2.4 litru o výkonu 175 k a šestistupňovou automatickou převodovkou. Flavia se může pochlubit velkorysými vnějšími rozměry. Může pojmout až čtyři dospělé cestující a zaručit jim ničím nerušený zážitek z jízdy, ať se jedná o cestu do kanceláře nebo víkendovou projížďku po venkově. Novinka osloví především zákazníky, kteří vyhledávají exkluzivitu, špičkové technologie a italskou chuť.

Letos se na benátský festival vrací i Lancia Café - exkluzivní místo pro setkávání hostů. Bude mít stejnou podobu jako v minulém ročníku, v benátském hotelu Excelsior, v prostoru u bazénu a s výhledem na moře. Prostor o ploše 2000 m2 představuje exkluzivní a nanejvýš příjemné místo pro producenty, režiséry, herce a média. Lancia Café bude místem pro akce a schůzky organizované značkou Lancia, produkčními společnostmi, předními magazíny a kinematografickými společnostmi.

Sponzorstvím 69. Mezinárodního filmového festivalu v Benátkách posiluje Lancia své výjimečné vztahy se světem filmu. O partnerství Lancie s kinematografií svědčí i časté obsazování vozidel této značky ve filmech. Z těch starších zaslouží zmínku snímky „Zmýlená neplatí“ z roku 1958 (s Claudií Cardinale v hlavní roli), „Sváteční vyjížďka“ z roku 1962, „Muž a žena“ z roku 1966, „Tmavě červená“ z roku 1975 a „Kdo nastaví kůži“ z roku 1981 (s Alainem Delonem v hlavní roli). Modely Thema a Delta se naposled objevily ve filmu „Do Říma s láskou“ – napsaném a režírovaném Woody Allenem. Lancia Delta zase dostala před časem roli v thrilleru „Andělé a démoni“ (2009), tedy filmovém zpracování románu Dana Browna s Tomem Hanksem v hlavní roli, který volně navazuje na filmovou podobu bestselleru Šifra mistra Leonarda.

Od roku 2006 podporuje Lancia velké filmové festivaly, které vyjadřují prvotřídní styl, důležitost a mezinárodní charakter.

Copyright © 2011FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR s.r.o. Produced by Picabo.cz, a.s. | Používáním těchto stránek souhlasíte s Obchodními podmínkami
FCA Group | www.lanciatrendvision.com | www.lanciachannel.tv | www.lanciaforsocial.org