•  
  •  
  •  
  •  

Novinky

Setkejte se s Lancií v Římě

Nový mezinárodní komunikační projekt značky Lancia s názvem „Setkání v Římě” je již v plném proudu. Tento vzrušující filmový zážitek, který vás přenese do Toskánska před tím, než se vydáte do „Věčného města“ Říma, oslavuje nekončící kouzlo italského životního stylu.

V jednotlivých příbězích, které vypráví zároveň i jejich tvůrce Gabriele Muccino, se elegantní Lancia stává symbolem dobrého života a italského stylu.

Kampaň byla spuštěna v italské televizi a i na webových stránkách Lancie, kde je interpretována a nadále ještě rozvíjena. Krok za krokem, epizoda po epizodě se představí všechny modely značky Lancia, a to v očekávání epizody závěrečné: příběhu, který vznikl v exkluzivní spolupráci se značkou Lancia a na jehož premiéru se můžeme těšit na konci srpna v rámci 69. ročníku Filmového festivalu v Benátkách.

První epizoda je věnovaná modelu Delta LPG Ecochic a odehrává se uprostřed mírně zvlněných toskánských kopců. „Jsou místa, kde je snadné se zamilovat,“ říká vypravěč, když se dvojice ve voze obklopena nádhernou a dechberoucí přírodou políbí.

Celý příběh včetně upoutávky můžete shlédnout na webové stránce www.lancianewdelta.it v sekci „Appuntamento a Roma ” (Setkání v Římě). Příběh je zde vykreslen pomocí nádherných černobílých fotorgafií a provází vás z toskánských kopců do ulic hlavního města Itálie, přičemž se v něm prolínají příběhy 4 zamilovaných dvojic. Láska zde ukazuje všechny své stránky a jedinečná místa a neobyčeně elegantní vůz v pozadí to jen umocňují.

Svůdnou atmosféru noci v Římě naleznete také na webové stránce www.lancia.it. Shlédněte zde příběh o jedinečném italském stylu, kde hlavní roli hraje elegantní Lancia Delta.

 

Schůzka v Římě.

Šest vozů. Šest příběhů. Jedno unikátní město.

Copyright © 2011FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR s.r.o. Produced by Picabo.cz, a.s. | Používáním těchto stránek souhlasíte s Obchodními podmínkami
FCA Group | www.lanciatrendvision.com | www.lanciachannel.tv | www.lanciaforsocial.org