•  
 •  
 •  
 •  

Novinky

Lancia na 82. mezinárodním autosalonu v Ženevě

Lancia na 82. mezinárodním autosalonu v Ženevě

 • Debut finální verze modelu Lancia Flavia Cabrio
 • Lancia Thema AWD, nejmodernější pohon všech kol v segmentu
 • Nová Lancia Ypsilon - kolekce 2012
 • Řada Lancia Voyager byla rozšířena o stupně výbavy Silver a Platinum
 • Exkluzivní balíček pro ty, kteří hledají eleganci a jízdní komfort
 • Film oslavující italský Glamour

 

Lancia se na ženevský autosalon vrací s expozicí plnou šarmu a elegance. Prezentuje zde své poslední inovace řadící ji na pole exkluzivity, kam Lancia neodmyslitelně patří. Potvrzuje to i stoletá historie protkaná inovacemi a úspěchem a také jedna z nejrozsáhlejší modelové řady na mezinárodní automobilové scéně. Nabídka začíná v segmentu B (Ypsilon), pokračuje střední třídou (Delta), a končí vlajkovou lodí (Thema), malými a velkými MPV (Musa a Voyager) a již brzy ji doplní přitažlivý model v segmentu kabrioletů třídy D (nová Flavia Cabrio).

Debut finální verze modelu Lancia Flavia Cabrio

Hvězdou expozice je na mezinárodním autosalonu v Ženevě finální verze nového modelu Flavia Cabrio, který se na hlavních evropských trzích objeví už v březnu. Tento okouzlující model navržený v souladu se stylem značky Lancia vychází z modelu Chrysler 200. Vybaven je zážehovým motorem o objemu 2.4 l a výkonu 175 k a pracuje ve spojení s šestistupňovou automatickou převodovkou. Veřejnost může na ženevském autosalonu obdivovat hned dva modely této nové řady: jeden v jasně bílé barvě a s interiérem v dvoubarevném černobílém koženém čalounění, druhý v šedém odstínu Mineral s černým koženým čalouněním. Obě vozidla jsou charakteristická bohatou standardní výbavou all-inclusive.

Lancia Thema AWD, nejmodernější pohon všech kol v segmentu

Na švýcarském výstavním mole se představuje také dvojice modelů řady Lancia Thema v nejvyšším stupni výbavy Executive. První z nich je vybaven vznětovým přeplňovaným motorem 3.0L V6 MultiJet II o výkonu 239 k, druhý pak zážehovým šestiválcem 3.6L V6 Pentastar o výkonu 286 k. V obou případech jsou motory kombinovány s osmistupňovou automatickou převodovkou a zcela novým pohonem všech kol AWD, který v daném segmentu představuje nejmodernější technologii.

Nová Lancia Ypsilon - kolekce 2012

Prostor je věnován také nové Lancii Ypsilon, respektive kolekci 2012, která je charakteristická několika novými elegantními doplňky. V Ženevě reprezentují novou kolekci hned tři modely: Gold 1.3 95 k MultiJet, Platinum 0.9 TwinAir 85 k (k dispozici také s automatizovanou převodovkou) a 1.2 69 k Black&Red.

Řada Lancia Voyager se rozšiřuje o nové stupně výbavy Silver a Platinum

V centru pozornosti je také Lancia Voyager, která v Ženevě prezentuje další rozšíření řady, a to o nové stupně výbavy Silver a Platinum, dvě nové barvy Cashmere Pearl a True Blue a jedinečné čalounění v kombinaci kůže a Alcantary určené pro verze Platinum. V expozici se představuje verze Platinum se vznětovým přeplňovaným motorem 2.8L Euro 5 o výkonu 163 k.

Exkluzivní balíček pro ty, kteří hledají eleganci a jízdní komfort

Ženevský autosalon je také ideální příležitostí pro světovou premiéru exkluzivního balíčku, který bude od letošního jara k dispozici pro všechny modelové řady značky Lancia. Cílem tohoto balíčku je nabídnout zákazníkům některé významné prvky, které přispějí k pohodlnější a bezpečnější jízdě.

Film oslavující italský Glamour

Všechny produkty vystavené v expozici Lancia dokonale vyjadřují hodnoty, které Lancia sdílí s Chryslerem a které se stávají jednou identitou založenou na odhodlání vyniknout i v budoucnosti a zároveň ctít hodnoty stoleté historie: design a inovace. Oba výrobce spojuje téma dvojí povahy, která se promítá do modelů obou značek. Toto téma se stalo také konceptem expozice v Ženevě, která kromě úchvatných tvarů střídá černou a bílou barvu a která na jedné straně klade důraz na technologie a výkon a na druhé pak na styl a eleganci. Je to podmanivé prostředí, které v letošním roce charakterizuje nová scénografie v atmosféře Dolce vita. Za tímto účelem vznikl také film, který nás zvuky, slovy a obrazy vrací do období „sladkého života“, které se zapsalo do obecného podvědomí. Tímto způsobem Lancia připomíná svá historická pouta se světem filmu a také italským Glamour, který byl vždy součástí DNA Lancie. Termínem, který se objevil právě v letech Dolce vita.

Nálada Dolce vita obklopuje všechny modely v expozici. Doplňuje ji také Lancia Delta Platinum 1.9 TwinTurbo MultiJet o výkonu 190 k – kompaktní vlajková loď, která na pouhých 4,5 metrech přináší exkluzivitu a prostornost vozidel mnohem vyšších segmentů – a pouze ve dnech určených veřejnosti model Musa Gold 1.4 95 k, který reprezentuje nejlepší italskou kvalitu a mistrovskou dovednost kombinovat komfort, prostor limuzíny s agilitou a kompaktností městského vozidla.

Čtyřmístná Lancia Flavia je ztělesněním potěšení z jízdy s nebem nad hlavou

 • Velkorysé rozměry pro elegantní a dynamický vzhled
 • Výbavový stupeň all inclusive odráží výrazný styl a technologickou exkluzivitu
 • Motor 2.4 l 175 k a šestistupňová automatická převodovka

 

Tento okouzlující model navržený v souladu se stylem značky Lancia vychází z modelu Chrysler 200.  Po velmi pozitivních ohlasech široké veřejnosti i odborného tisku představuje Lancia finální verzi, která se na evropském trhu objeví už v březnu. Tento model je vyráběn v továrně Sterling Heights v Michiganu v USA.

Velkorysá velikost pro elegantní a dynamický vzhled

Kabriolet Lancia Flavia je zajímavou alternativou pro zákazníky, kteří touží po výhodách vozidla s karoserií kupé, avšak nechtějí se vzdát ani jedinečného zážitku z jízdy s nebem nad hlavou. Lancia Flavia Cabrio poskytuje ve srovnání s modely stejného segmentu nezaměnitelný zážitek s jízdy a řeší jak denní dopravu v městském provozu, cestu do práce, tak i víkendové výlety po okolí.

S ohledem na délku (4,9 metrů), výšku (1,4 m) a šířku (1,8 m) je nová Lancia na vrcholu segmentu D. Díky rozvoru náprav 276 cm poskytuje maximálně prostorný interiér a pohodlí čtyřem dospělým cestujícím.

Lancia Flavia Cabrio je charakteristická elegantním a dynamickým designem. Disponuje velmi sošnou přední částí s výraznou maskou chladiče i světlomety, které v dolní části doplňují decentní mlhová světla. Boční plocha vozidla je velmi čistá a charakterizuje ji elegantní linie, která celé vozidlo opticky prodlužuje a spolu s 18palcovými litými koly zvýrazňuje jeho dynamiku.

Originální vzhled vozidla podtrhují zadní koncová LED světla propojená elegantní chromovanou lištou. Působivý design zádě podporuje také neobvyklá koncovka výfuku i rafinovaný mechanismus plátěné střechy ukryté pod víkem karoserie.

Díky vyspělému řešení skládání střechy se nová Lancia Flavia Cabrio může pochlubit plnohodnotným zavazadlovým prostorem s objemem 377 litrů v případě, že je střecha natažená a 198 litrů, když je uložena pod víkem.

Lancia Flavia Cabrio nabízí celkem šest barevných odstínů karoserie: tmavě třešňový Deep Cherry, jasně bílý, stříbrný, černý, šedý Mineral a Blackberry. Tyto barvy mohou být kombinovány se dvěma řešeními interiéru – černým a dvoubarevným černobílým – a dvěma odstíny plátěné střechy – černým a béžovým.

Výbavový stupeň all inclusive odráží výrazný styl a technologickou exkluzivitu

Zatímco exteriér Lancie Flavia Cabrio charakterizuje elegance a dynamika, interiér je typický důmyslností a inovacemi v perfektní harmonii s italským stylem a řemeslným zpracováním, kterými jsou modely Lancia již pověstné. Estetika se prolíná celým interiérem. Řidiče a spolujezdce obklopují kvalitní materiály a prvky propracované do nejmenšího detailu, vše navržené pro maximální komfort, bezpečnost a potěšení z jízdy.

Nová Flavia Cabrio se může pochlubit jedinečným zpracováním, které okouzlí všechny, jenž touží po exkluzivitě, špičkových technologiích a esenci italského stylu. Středovou část přístrojového panelu tvoří elegantní rámeček a velký centrální displej, kožený volant disponuje zabudovanými ovladači rádia, tempomatu a mobilního telefonu a nová sedadla s aktivními opěrkami hlavy jsou čalouněna vysoce kvalitní jemnou kůží.

Okouzlující Lancia Flavia Cabrio je nabízena v jedné jediné verzi s výbavou all-inclusive, která, jak již její název napovídá, obsahuje kompletní paletu prvků: vysoce kvalitní kožené čalounění, elektronickou kontrolu stability ESP, poslední generaci ABS, kompletní sadu airbagů (vícestupňové čelní, boční a okenní), úchyty dětských autosedaček ISOFIX, inovativní multimediální systém Uconnect® s navigací, Bluetooth a jedinečný audio systém Boston Acoustics Sound System, který obsahuje šest reproduktorů a 40gigabitový hard disk (pojme přibližně 6700 skladeb).

Kromě výše popsaných prvků a funkcí nabízí ve standardu ještě tyto prvky: světelný senzor, ovládání rádia na volantu, automatickou klimatizaci, monitoring tlaku v pneumatikách TPMS, plátěnou skládací střechu ovládanou také dálkovým ovladačem, bezklíčový vstup Keyless Entry, vyhřívaná a elektricky nastavitelná sedadla, vyhřívaná a elektricky ovládaná zrcátka, elektrochromatické vnitřní zpětné zrcátko a hlavové opěrky proti poranění krční páteře.

Motor 2.4 o výkonu 175 k a šestistupňová automatická převodovka

Lancia Flavia Cabrio je osazena zážehovým motorem 2.4 litru ve spojení s šestistupňovou automatickou převodovkou. Jeho maximální výkon činí 175 k při 6000 ot./min a točivý moment dosahuje 225 Nm při 4400 ot./min.

Thema AWD (“All-Wheel-Drive”)

 • Pohon všech kol, který je na vrcholu své třídy, bude k dispozici od podzimu
 • Motor 3.6 V6 Pentastar o výkonu 286 k a automatická převodovka e-shift
 • Personalizujte svou vlajkovou loď s novými doplňky Lancia Lineaccessori
 • Audio systém Beats™ by Dr. Dre™: exkluzivní prvek výhradně pro vystavený model

Ve snaze zavádět užitečné technologie, které jsou na vrcholu současné techniky, představuje Lancia nový model Thema AWD, který je vybaven nejvyspělejším pohonem všech kol v daném segmentu. Systémem, který řidiči umožňuje ovládat vozidlo bezpečně v jakýchkoliv jízdních a povětrnostních podmínkách.  Nová verze bude k dispozici od podzimu u verzí Platinum a Executive.

Pohon všech kol na vrcholu segmentu

Inovativní systém pohonu všech kol Lancie Themy AWD se automaticky bez zásahu řidiče deaktivuje, pokud není potřebný a přenáší tak točivý moment pouze na kola zadní nápravy. Tím, že pracuje pouze v případě potřeby, velmi pozitivně ovlivňuje spotřebu paliva. Zároveň dovoluje řidiči využít mimořádné vlastnosti a ovladatelnost charakteristické pro vozidla s pohonem zadních kol. Pohon všech kol se aktivuje samočinně během chladných měsíců, kdy sníh nebo déšť snižují přilnavost a dochází k prokluzu kol. Právě takovéto podmínky jsou pro systém AWD signálem k poskytnutí dostatečné trakce i na špatném povrchu.

Technicky důmyslný a kompletně automatický systém Lancie Thema AWD je navržen tak, aby ve srovnání se systémy trvalého pohonu všech kol redukoval spotřebu paliva o 5 %. Pro větší bezpečnost mohou pohon všech kol doplňovat také speciální výkonné celoroční pneumatiky P235/55R19.

Kombinace motoru 3.6 V6 Pentastar 286 k a automatické převodovky e-shift

Pohon všech kol Lancie Thema je kombinován s výkonným zážehovým motorem z produkce Chrysleru, šestiválcem 3.6 V6 Pentastar o výkonu 286 k. Celohliníkový vidlicový šestiválec byl navržen pro co nejlepší objemovou účinnost a optimální proces spalování v jakékoliv zátěži a rychlosti. Výsledkem je výjimečně plochá křivka točivého momentu, vysoký specifický výkon a vysoký jízdní komfort.

Vidlicový šestiválec Pentastar je kombinován s osmistupňovou automatickou převodovkou ZF, která je charakteristická velmi rychlou a plynulou změnou převodových stupňů. Převodovka je charakteristická celkovým rozsahem 7.3, krátkým odstupňováním jednotlivých převodových stupňů (méně než 1.5) a krátkou dobou pro změnu převodového stupně (pod 200 milisekund).

Mezi voličem a převodovkou přitom neexistuje žádné mechanické spojení a o zvolené pozici je převodovka informována elektronickou cestou.

Personalizujte si svou vlajkovou loď novým příslušenstvím Lancia Lineaccessori

Pro posílení technické dokonalosti oděné do italské elegance a špičkového řemeslného zpracování mohou zákazníci využít bohaté nabídky příslušenství Lineaccessori, které je věnovaného právě této vlajkové lodi.

Design nové Lancie Thema může být upraven prostřednictvím mnoha exkluzivních prvků, mezi nimiž jsou například 18 a 20palcová kola či trojice masek chladiče s odlišnými barvami a provedením (Thema je jediným vozidlem ve svém segmentu v Evropě, které takovouto možnost nabízí). Stejným způsobem může zájemce o první globální vlajkovou loď Lancie vybírat z řady vkusných a elegantních doplňků pro volný čas, například střešní ližiny, nosiče kol či střešní box.

Audio systém Beats™ od Dr. Dre™: exkluzivní prvek k vidění pouze na autosalonu v Ženevě

Lancia vybavila jeden z vystavených modelů Thema AWD výhradně pro ženevský autosalon audio systémem Beats™ by Dr. Dre™, který je schopen ve vozidle reprodukovat zvuk v kvalitě nahrávacího studia. Tři 3,5palcové reproduktory na přístrojovém panelu a dva 3,5palcové reproduktory v zadních dveřích jsou ideální pro střední a vyšší tóny. Dva 6 x 9palcové reproduktory v předních dveřích jsou basové, zatímco dva 6 x 9palcové a 8palcová stanice jsou umístěny v zadní části vozu a zajišťují prostorový zvukový efekt v rozsahu 360˚.

Dvouhlasý 8palcový subwoofer Beats™ v zavazadlovém prostoru pak mění jakýkoliv hudební žánr reprodukovaný v Lancii Thema v ojedinělý v zážitek.

 

Nová Lancia Ypsilon kolekce 2012

 • Mnohonásobně oceněný model chválí veřejnost i mezinárodní tisk
 • Aktualizace řady Ypsilon v italském stylu
 • Upravený stupeň výbavy Black&Red je nabízen na všech evropských trzích

Lancia se rozhodla v Ženevě prezentovat Lancii Ypsilon v kolekci 2012 a oznámit prodej nového stupně výbavy na všech evropských trzích. To jsou nejnovější zprávy k modelu, který se těší značnému komerčnímu úspěchu i uznání odborné kritiky.

Mnohonásobně oceněný model chválí veřejnost i odborný mezinárodní tisk

Nová Lancia Ypsilon páté generace si mezi zákazníky i u odborné veřejnosti získává stále větší ohlas. Dokázala, že je skutečně módním městským automobilem. Fascinuje svým charakterem, vytříbeným stylem a nekonvenčností, navíc povyrostla a dospěla. Pod slušivou karoserií nese prestižní visačku Made in Italy, která přináší špičkové technologie, jakými jsou TwinAir, MultiJet II a Start&Stop – a zároveň nabízí bezkonkurenční komfort. Ostatně stačí říct, že je prvním a zatím posledním modelem svého segmentu nabízejícím tak exkluzivní prvky, jakými jsou zbrusu nový systém Blue&Me–TomTom LIVE, Smart fuel system, inovativní druhou generaci parkovacího asistentu Magic Parking, audio soustavu o výkonu 500 W s 360° prostorovým zvukem, xenonové světlomety či koncová světla s LED.

Jsou to přesně ty funkce, které zákazníci oceňují při každodenním užívání Lancie Ypsilon. Stejné prvky, které pomohly k jejímu ocenění prestižními cenami ve veřejných, ale i odborných anketách zahrnujících ceny Auto roku v Řecku (prosinec 2011), Auto roku v Maroku (leden 2012) a Nejlepší vozidlo roku 2011 udělované internetovým portálem AutoAppassionati.it (březen 2011). Porota Auta roku v Řecku skládající se z 23 novinářů jmenovala Lancii Ypsilon Autem roku 2012 celkem 132 hlasy. Byla úspěšná také v Maroku, kde porota odborných novinářů zvolila Lancii Ypsilon Autem roku 2012 s ohledem na mnoho parametrů: design exteriéru a interiéru, bezpečnost a výkon na silnici. Lancia Ypsilon nedávno získala druhé místo v žebříčku ankety Nové auto roku v čtenářské anketě italského magazínu Quattroruote. K těmto cenám můžeme připočíst čtyři další, které získal motor TwinAir. Lancia Ypsilon byla jedním z prvních vozidel skupiny Fiat, který dostal tento skvostný motor pod kapotu. Dvouválcový zážehový agregát předčil všechny konkurenty ve všech kategoriích, v nichž soutěžil v rámci udělování cen Mezinárodní motor roku 2011. Odborná jury sestávající ze 76 novinářů a průmyslových expertů z 36 různých zemí neocenila motor TwinAir jen v jeho objemové třídě (méně než 1.000 cm3), ale zvolila ho i Mezinárodním motorem roku 2011, což je nejvyšší ocenění v této anketě. Nejvyšší ocenění si ovšem odnesl i v kategoriích Nejlepší nový motor roku a Nejekologičtější motor roku.

Aktualizace řady v italském stylu

Kolekci 2012 inspiroval výstavní model Ypsilon Diamond, který využívá nejkvalitnější čalounění a působivý finální lak vytvořený zcela unikátní technologií lakování. Tento výstavní kus prezentovaný na frankfurtském autosalonu nebyl ovšem jen designérským cvičením, ale i experimentem, který posuzoval řadu nových prvků s ohledem na jejich možné použití v sériovém modelu. Mnohé z nich se skutečně objevují v kolekci 2012.

Začít můžeme verzí Gold, která disponuje řadou nových funkcí a prvků, počínaje odstínem eco-chrome v interiéru, který zdobí volant, výdechy ventilace a hlavici řadicí páky. Béžová barva zdobí sloupky, střechu, madla dveří a panel s ovladači. Lancii Ypsilon Gold 2012 zdobí nově chromovaná koncovka výfuku a několik nových možností čalounění, které předchozí verze neměly: Castiglio s novým odstínem béžové pro středovou část sedadel, černou tkaninu sedadel Star a béžovou kůži Vintage špičkové kvality pro povrch přístrojového panelu a výplně dveří. Stejné nové prvky nalezneme i ve verzi Platinum, kromě středové části sedadel je přístrojový panel, výplně dveří a ruční brzda kompletně čalouněné kvalitní neprolamovanou béžovou kůží.

Stupeň výbavy Black&Red je na evropských trzích v prodeji

S premiérou kolekce 2012 se prodej nové Lancie Ypsilon Black&Red rozšiřuje na všechny evropské trhy. Tato verze je k dispozici s motory 1.2 Fire EVO II o výkonu 69 k, 0.9 TwinAir o výkonu 85 k (také k dispozici s automatizovanou převodovkou) a vznětovým motorem 1.3 MultiJet II 95 k. Tato výbava ve stejné cenové relaci jako specifikace Gold, je navržena pro mládež preferující výbavu ve sportovním stylu a špičkovou audio soustavou, což skvěle reprezentují audio systém s 360° prostorovým zvukem, dále 15palcová litá kola a hluboce tónovaná okna. Lancia Ypsilon Black&Red může být oděna do jedné ze čtyř barev karoserie (čevené Argilla, černé Vulcano, třívrstvé červené Fiamma a dvoutónové červené Argilla s černou střechou Vulcano) v kombinaci s mladistvým a živým interiérem, ve kterém se střídají červené a černé prvky.

Řada Lancia Voyager byla rozšířena o stupně výbavy Silver a Platinum

 • Dva nové stupně výbavy, dvě nové barvy karoserie a zcela nové čalounění
 • Kompletní nabídka, která splňuje všechny potřeby
 • Personalizujte svoje vozidlo s novými prvky Lancia Lineaccessori

 

Řadu Lancia Voyager rozšiřují nové stupně výbavy Silver a Platinum, dvojice nových barev karoserie (Cashmere Pearl a True Blue) a jedinečné čalounění v kombinaci kůže a Alcantara® pro verze Platinum.

Kompletní nabídka, která splňuje všechny potřeby

V závislosti na konkrétním trhu je řada Lancia Voyager tvořena třemi stupni výbavy (Silver, Gold a Platinum) a dvěma motory: vznětovým přeplňovaným motorem 2.8L o výkonu 163 k a zážehovým motorem 3.6L V6 Pentastar o výkonu 283 k. Standardní výbavu tvoří 17palcová litá kola s diamantovým zpracováním povrchu a střešní ližiny (černé u výbavy Gold a chromované u výbavy Platinum) a čalounění předních a zadních sedadel vysoce kvalitní kůží (vyhřívaná a elektricky nastavitelná u výbav Gold a Platinum). Volant s ovládáním audio soustavy a hlavice řadicí páky jsou rovněž čalouněné kůží.

Interiér Voyageru byl koncipován jako útulný a pohodlný obývací pokoj. Zároveň je však díky standardně dodávanému systému Stow’n Go vysoce flexibilní. Tento systém patentovaný společností Chrysler dovoluje uložení druhé a třetí řady sedadel do podlahy, díky čemuž Voyager nabízí rekordní kapacitu 4.100 litrů. Jedním z charakteristických prvků výbavy Platinum je možnost elektrického sklopení třetí řady sedadel.

Standardní výbavu Lancie Voyager tvoří v závislosti na stupni výbavy a trhu více než 40 prvků aktivní a pasivní bezpečnosti (ESP, 6 airbagů, tempomat, mlhová světla, automatické svícení, detekce mrtvého úhlu, detekce křížení cesty za vozidlem a aktivní ochrana chodců). Je zde také množství prvků zaručujících maximální komfort na palubě a potěšení z jízdy: automatická třízónová klimatizace, elektrické nastavení sedadel a pedálů a hands free systém U-ConnectTM s iPod/MP3, který obsahuje také navigaci a zadní parkovací kameru. Vnější zpětná zrcátka, zadní boční dveře a výklopné zadní dveře jsou ovládané elektricky. Standardem výbavy Platinum je audio systém s devíti reproduktory, subwooferem a celkovým výkonem 506 W.

Personalizujte si svůj vůz doplňky z Lancia Lineaccessori

Měřítko segmentu velkých MPV a nejlepší Voyager všech dob se může pochlubit působivým prostorem pro cestující, vyznačujícím se vynikající kvalitou použitých materiálů. Pro uspokojení zákazníků toužících po úpravách Voyageru dle svých představ nabízí katalog Lineaccessori prvky, které zvýrazní jeho elegantní design a schopnosti užít si maximálně volný čas. Jde například o 17palcová kola, chromované kryty prahů dveří či boční stupačky. Zcela novým a doslova unikátním prvkem v segmentu MPV je exkluzivní stan o rozměrech 3x3 m, který se napojí na otevřené dveře zavazadlového prostoru. Jsou-li sedadla druhé a třetí řady sklopena, celkový prostor (stan + prostor pro cestující) dosahuje mimořádného objemu 13.000 litrů. Stan lze samozřejmě použít i bez spojení s vozidlem.

Exkluzivní balíček pro ty, kteří hledají eleganci a jízdní komfort

Od letošního jara bude pro celou řadu modelů Lancia počínaje výbavou Gold k dispozici speciální balíček nabízející několik zajímavých prvků pro větší komfort a bezpečnost.

Balíček věnovaný nové Lancii Ypsilon nabízí tempomat, tónovaná okna, druhou generaci parkovacího asistentu Magic Parking a dešťový senzor. Balíček pro Lancii Musa obsahuje tempomat, ovládání rádia na volantu a nastavitelnou bederní opěrku na předních sedadlech. Obsah balíčku pro Lancii Voyager se také liší (dešťový senzor, chromované kliky dveří, bezklíčový vstup Keyless Entry/Go a zábavný DVD systém). Lancia Thema obsahuje prémiový audio systém Alpine s výkonem 506 W s devíti reproduktory a balíček Safety Tech. Lancia Delta poskytuje prvky jako navigační systém Instant Nav, automatický parkovací systém Magic Parking, elektrochromatické vnitřní zpětné zrcátko, dešťový senzor a automaticky ovládané světlomety.

Stručně řečeno, tento balíček představuje poněkud jiný způsob využití vozidla. Není to už jen obyčejný dopravní prostředek, ale každodenní potěšení z jízdy. Není náhodou, že balíček evokuje léta sladkého života, tedy Dolce vita, mimořádného období v Itálii, které vedlo k tomu, co dnes celý svět zná jako italský Glamour. Dolce vita je skutečně spojena s hodnotami, které tvoří kouzlo Itálie, jako je elegance každodenního života, kvalita potravin a vína, výtečná chuť, fantazie a znalosti, jak žít příjemně. Úroveň a elegance jsou nejdůležitější a na prvním místě. Ta samá italská elegance, kterou si řidič a spolujezdci všimnou pokaždé, když nastoupí do Lancie.

Copyright © 2011FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR s.r.o. Produced by Picabo.cz, a.s. | Používáním těchto stránek souhlasíte s Obchodními podmínkami
FCA Group | www.lanciatrendvision.com | www.lanciachannel.tv | www.lanciaforsocial.org