•  
  •  
  •  
  •  

Novinky

Prvním majitelem Lancie Thema je italský velvyslanec Pasquale D´Avino

Při příležitosti oficiálního uvedení Lancie Thema na český trh v listopadu 2011 předala společnost Fiat ČR, spol. s r.o. první z těchto luxusních modelů italskému velvyslanci v České republice, panu Pasquale D´Avino.

Pan velvyslanec je zastáncem a obdivovatelem italských aut, nedá dopustit například na Alfu Romeo 156, Fiat Sedici, Lancii Delta nebo se velmi těší na kabriolet Lancia Flavia, která bude na český trh uvedena v letošním roce.

Rozhovor s ním si lze stáhnout zde, nebo také na stránkách auto.cz: http://www.auto.cz/lancia-thema-prvnim-majitelem-italsky-velvyslanec-pasquale-davino-rozhovor-63545

 

Lancia Thema je novou vlajkovou lodí společnosti, vychází z Chrysleru 300 a spojuje to nejlepší ze dvou světů. Rozměry, prostor a americký vzhled ve spojení s kvalitními materiály a typickým italským citem pro sebemenší detail. Nadčasový interiér v koženém provedení má skutečné kouzlo: perforovaná kůže Nappa na sedadlech, jemný kožený potah přístrojové desky Poltrona Frau® či kožený volant v kombinaci s obložením z ořechového dřeva jsou znaky výjimečné elegance. Další prvky pravého dřevěného obkladu dveří či středové konzole přístrojové desky jen umocňují nádech luxusu. Safírově modré podsvícení ukazatelů na přístrojové desce a LED osvětlení interiéru jsou zárukou nezaměnitelné atmosféry noční jízdy. Tichý, prostorný interiér dokonale izoluje od venkovního světa. Je tomu tak i díky novému designu a řešení karosérie, novým materiálům absorbujícím zvuk či novému podvozku s nezávislým zavěšením kol, který se stará o ničím nerušenou jízdu. Interiér kvalitně ozvučí jen dokonalý hudební systém. Na výběr jsou hned tři: se 6, 9 nebo 19 reproduktory, hudebním zesilovačem nebo subwooferem.

Nová Thema nabízí standardně kromě dvouzónové automatické klimatizace a multimediálního informačního systému Uconnect® více než 70 bezpečnostních a zabezpečovacích prvků. Získala 5 hvězdiček v prestižním hodnocení bezpečnosti Euro NCAP. Na výběr jsou 3 nové, výkonné a úsporné motory splňující přísná kritéria emisných norem Euro 5: 3.6L V6 286 k, 3.0L V6 239 k, 3.0L V6 190 k. Všechny motory jsou standardně doplněny automatickou převodovkou a pohonem zadní nápravy.

Copyright © 2011FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR s.r.o. Produced by Picabo.cz, a.s. | Používáním těchto stránek souhlasíte s Obchodními podmínkami
FCA Group | www.lanciatrendvision.com | www.lanciachannel.tv | www.lanciaforsocial.org